Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 185000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62 m2. na I p. / IV bloku. Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka z wanną, osobno WC i duży przedpokój. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wymienione instalacje. Kuchnia umeblowana,... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 215000 zł | Typ: na sprzedaż
Mieszkanie znajduje się na Ip bloku czteropiętrowego. Składa się z dużego przedpokoju, widnej kuchni, trzech pokoi, łazienki i oddzielnego WC. Do całej ściany frontowej dużego pokoju przylega balkon. Podłogi w pokojach wykonane są... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 179000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (około 20 + 11 + 10 m2), kuchni z jadalnią, łazienki, WC oraz przedpokoj... (więcej)
Brzesko, Brzesko mieszkanie na sprzedaż
Cena: 185000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,55m2 w Brzesku z balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym. W mieszkaniu dwa pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój. Mieszkanie do odświeżenia... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 115000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w Tarnowie w okolicach ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z przedpokoju,2 pokoi, ciemnej kuchni oraz łazienki połączon... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 117000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju (19 m2), jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 299000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie własnościowe w kamienicy w centrum Tarnowa o powierzchni 124m2 ~Mieszkanie usytuowane na I Piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku, wykonane w technologii tradycyjnej. ~Mieszkanie składa się z 4 pokoi... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 142000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,78 m2 na II Piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka z wanną i WC oraz duży przedpokój.~Mieszkanie nasłonecznione. Dodatkowo dwie piwnice.~Wysokość czyns... (więcej)
Dębica (gm), Dębica mieszkanie na sprzedaż
Cena: 184000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 43 m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się w centrum Dębicy. Blok ocieplony po generalnym remoncie.~ Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni, ... (więcej)
Żabno, Żabno mieszkanie na sprzedaż
Cena: 159000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania 2 mieszkania o powierzchni 60m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze i parterze w bloku III piętrowym. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu 3 pokoje , przedpokój, duż... (więcej)