Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 140000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (15 + 15 m2), jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada odrębną własno... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 283500 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta o powierzchni 135m 2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze i składa się z 4 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania prz... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 161000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 44m2 usytuowane na VI piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w Centrum Tarnowie. ~Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobno WC. Mieszkanie po remoncie na śc... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 110000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow 34m2 położone na XI piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju,kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. W mieszkaniu na podłodze panele, w łazience płytki, kuchnia wykonana ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 191000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na I piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Brandsteattera w Tarnowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki wraz z WC oraz dużego balkonu. D... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 450000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania piękne nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Tarnowa o powierzchni 97 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z cegły.~ I poziom: Duża otwarta kuchnia wykonana na wymiar, wraz ze sprzętem AGD, jadal... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 179000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (około 20 + 11 + 10 m2), kuchni z jadalnią, łazienki, WC oraz przedpokoj... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 182000 zł | Typ: na sprzedaż
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! ~Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 72 m2 usytuowane na VIII piętrze w XI piętrowym bloku przy ul. Bitwy pod Studziankami w Tarnowie. ~Mieszkanie składa się z przedpokoju, 4 pokoi, kuchni,... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 169000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie usytuowane na 2pietrez w 4piętrowym bloku.~Mieszkanie umeblowane .~W mieszkaniu 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.~Ogrzewanie miejskie w czynszu, woda zimna w... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 415000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania piękny dwupoziomowy apartament w centrum Tarnowa o powierzchni 130 m2 usytuowany na drugim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa I poziom: 3 pokoje, jasna duża kuchnia, przedpokój, łazienka wraz z WC, ... (więcej)