Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 210000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 73m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku w Tarnowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC. W pokojach na podłodze panele, w łazience i kuchni płytki oraz t... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 100000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z pokoju (około 17 m2), jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada odrębną~własność.~... (więcej)
Tuchów, Tuchów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 170000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,80m2. Mieszkanie dwukondygnacyjne usytuowane na IV pietrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. Na parterze 2 pokoje, kuc... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 118000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32,04m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropietrowym bloku, o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu pokoi . Mieszkanie w idealnym stanie technicznym.~W mieszkaniu 2 po... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 99000 zł | Typ: na sprzedaż
Mieszkanie w bloku w centrum Tarnowa.~Oferujemy do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2.~W mieszkaniu jeden pokój, aneks kuchenny, łazienka.~Ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska/mieszkanie bez piecyka gazoweg... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 95000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 26m2. Mieszkanie położone w bloku na 3 piętrze w centrum Tarnowa. W mieszkaniu 1 duży pokój, / możliwość przerobienie na salon z aneksem kuchennym/, kuchnia, łazienka wraz z WC.~Mie... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 185000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bloku o powierzchni 74m2 na II piętrze.~Mieszkanie duże, przestronne składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC. Mieszkanie z dwoma balkonami, w stanie technicznym dobrym, z pełnym umeblowa... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 195000 zł | Typ: na sprzedaż
OKAZJA!!! ~Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w NOWYM BLOKU .Mieszkanie składa się z dwóch pokoi kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. ~Założona Księga wieczysta~Mieszkanie w bardzo dob... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 130000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica (około 8m2). Mieszkanie w bardz... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 380000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania część secesyjnej kamienicy w centrum Tarnowa. Lokal dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 260m2, piwnica 60m2, strych 60m2,garaż 18m2. Na piętrze 4 duże pokoje, łazienka , kuchnia oraz spiżarnia. Kuchnia... (więcej)