Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 138000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły na os. XXV lecia w Tarnowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Na podłogach wy... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 290000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bloku na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 84m2 z dwoma balkonami. W lokalu 4 przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, WC, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w idealnym stani... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 95000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 21m2 usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku w okolicach D.H. ŚWIT w Tarnowie. Blok z cegły, ocieplony. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki połą... (więcej)
Tarnów M, Tarnów, Grabówka mieszkanie na sprzedaż
Cena: 292000 zł | Typ: na sprzedaż
Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych w czteropietrowym bloku z cegly w NOWYM BUDOWNICTWIE.~~Mieszkanie składa się z salonu i dwóch sypialni (22m2, 13m2, 11m2), jasnej, oddzielnej kuchni (8m2), ł... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 169000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62 m2. Mieszkanie na IV p. / IV bloku . Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka i duży przedpokój. Kuchnia i łazienka jest w stanie deweloperskim ( bez białego montażu ), okna nowe... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 165000 zł | Typ: na sprzedaż
Mieszkanie na 7p w bloku 10-cio piętrowym. Sprawna winda, wózkownia, piwnica, suszarnia, parking. W pobliżu sieć sklepów, szkoły, przedszkole, apteka, kościół. Mieszkanie składa się z przedpokoju, widnego aneksu kuchennego, łazien... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 148000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku w Tarnowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz WC. Na podłogach – parkiet, kuchnia, łazienka i WC – podł... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 240000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane na II piętrze w X piętrowym bloku przy ul. Westerplatte. ~Mieszkanie do sprzedania z KOMPLETNYM UMEBLOWANIEM (w tym sprzęt RTV i AGD). Mieszkanie o podwyższonym standardzi... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 310000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 105m2 usytuowane na III piętrze w III piętrowym bloku z cegły w okolicach Galerii Gemini w Tarnowie. Blok wybudowany został w 1999 r. I poziom: przedpokój, 3 pokoje, ku... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 146000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na II piętrze w II piętrowym bloku z cegły w Tarnowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 1 pokoju, przestronnej kuchni oraz łazienki z WC. Na podłodze w pokoju i przedp... (więcej)