Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 100000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z pokoju (około 17 m2), jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada odrębną~własność.~... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 190000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 85m2.Mieszkanie usytuowane na II piętrze.~W mieszkaniu 3 duże pokoje, /możliwość zmiany na 4/ kuchnia, łazienka,WC, przedpokój.~Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. ~Okna ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 148000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku w Tarnowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz WC. Na podłogach – parkiet, kuchnia, łazienka i WC – podł... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 150000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w czetropiętrowym bloku z cegły.~Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji/docieplenie i elewacja/domofon.~Spółdzielnia ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 129000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w 9 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni ,łazienki z WC i przedpokoju. W mieszkaniu na podłodze w pokojach i przedpokoju wykładzina PCV... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 215000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 60m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku na os. Zielonym w Tarnowie. Blok ocieplony, z płyty z 1989 r. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC. Na podł... (więcej)
Dębica (gm), Dębica mieszkanie na sprzedaż
Cena: 185000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z kuchni z salonem, sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada pełn... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 450000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania piękne nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Tarnowa o powierzchni 97 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z cegły.~ I poziom: Duża otwarta kuchnia wykonana na wymiar, wraz ze sprzętem AGD, jadal... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 138000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły na os. XXV lecia w Tarnowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Na podłogach wy... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 220000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62m2.~Mieszkanie usytuowane na 4piętrze w bloku z windą.~W mieszkaniu 4pokoje, łazienka,osobno WC, kuchnia widna. ~Ogrzewanie miejskie.~~Więcej informacji i zdjęcia wkrótce.... (więcej)