Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 169000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62 m2. Mieszkanie na IV p. / IV bloku . Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka i duży przedpokój. Kuchnia i łazienka jest w stanie deweloperskim ( bez białego montażu ), okna nowe... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 182000 zł | Typ: na sprzedaż
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! ~Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 72 m2 usytuowane na VIII piętrze w XI piętrowym bloku przy ul. Bitwy pod Studziankami w Tarnowie. ~Mieszkanie składa się z przedpokoju, 4 pokoi, kuchni,... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 340000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 84 m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w centrum Tarnowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, przestronnej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Miesz... (więcej)
Żabno, Żabno mieszkanie na sprzedaż
Cena: 159000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania 2 mieszkania o powierzchni 60m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze i parterze w bloku III piętrowym. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu 3 pokoje , przedpokój, duż... (więcej)
Dębica (gm), Dębica mieszkanie na sprzedaż
Cena: 135000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku, o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu pokoi . Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania.~Mieszkani... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 190000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 85m2.Mieszkanie usytuowane na II piętrze.~W mieszkaniu 3 duże pokoje, /możliwość zmiany na 4/ kuchnia, łazienka,WC, przedpokój.~Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. ~Okna ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 360000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 usytuowane w 3-piętrowej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi (18 + 18 + 16 + 18 + 16 m2), kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i korytar... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 117000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 26 m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w centrum Tarnowa. W mieszkaniu salon, kuchnia jasna, widna ( wbudowane sprzęty AGD), korytarz z szafami w zabydowie, łazi... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 195000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 72m2 usytuowane na parterze w III piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki połączonej z WC. Na podłogach w pokojach – parkie... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 165000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bloku. Blok w trakcie docieplania. Mieszkanie na ósmym piętrze. Mieszkanie duże, przestronne o powierzchni 85m2. W mieszkaniu 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, garderoba, łazienka, WC, przedpokój, ... (więcej)