Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 370000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania część kamienicy (piętro+ poddasze) położonej przy ulicy Piotra Skargi w Tarnowie.Kamienica o powierzchni ok 79m2 piętro+ ok.75,5m2m2 poddasze. Budynek z cegły, dach kryty dachówką, wystawa okien zach-wsch, ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 225000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada pełną własność.~~Budynek od... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 663000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedazy mieszkanie w centrum Tarnowa w nowym bloku o powierzchni 127,5m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Standard mieszkania wysoki, stan idealny. Mieszkanie posiada 3 sypialni... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 95000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na I piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, jasnej kuchni łazienki z WC oraz przedpokoju~Mieszkanie do remontu, częściowo umeblowane. Stolar... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 189000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 53m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku w Tarnowie. Blok ocieplony, z cegły. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kwadratowej przestronnej kuchni oraz łazienki połączo... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 110000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow 34m2 położone na XI piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju,kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. W mieszkaniu na podłodze panele, w łazience płytki, kuchnia wykonana ... (więcej)
Tarnów M, Tarnów, Grabówka mieszkanie na sprzedaż
Cena: 169000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe w bloku o powierzchni 48m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w bloku IX kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej, jasne kuchni, łazienki wraz WC, oraz przedpokoju z w... (więcej)
Tarnów M, Tarnów, Grabówka mieszkanie na sprzedaż
Cena: 292000 zł | Typ: na sprzedaż
Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych w czteropietrowym bloku z cegly w NOWYM BUDOWNICTWIE.~~Mieszkanie składa się z salonu i dwóch sypialni (22m2, 13m2, 11m2), jasnej, oddzielnej kuchni (8m2), ł... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 123000 zł | Typ: na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie na ul Starodąbrowskiej w Tarnowie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Nowe okna PCV. ~Mieszkanie funkcjonalne, duży walor pięknych widoków z okna na pano... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 240000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane na II piętrze w X piętrowym bloku przy ul. Westerplatte. ~Mieszkanie do sprzedania z KOMPLETNYM UMEBLOWANIEM (w tym sprzęt RTV i AGD). Mieszkanie o podwyższonym standardzi... (więcej)