Sprawdź także nasze inne portale: domy-tarnow.pl dzialki-tarnow.pl lokale-tarnow.pl

Portal mieszkanie-tarnow.pl przedstawia kompletną ofertę mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w Tarnowie a także w okolicach.

Posiadamy informację o mieszkaniach z wielu rejonów powiatu tarnowskiego, m.in. Koszyce wielkie, Pleśna, Rzuchowa, Lisia góra, Zbylitowska góra i innych.

Kompletna oferta nieruchomości z trzech województw w odległości 50 km od Tarnowa. Nieruchomości Małopolska, nieruchomości Podkarpacie i nieruchomości Świętokrzyskie.

Pozostałe oferty portalu mieszkanie-tarnow.pl:
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 95000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 25m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w Tarnowie. ~Mieszkanie składa się z przedpokoju, 1 pokoju, kuchni z witryną oraz łazienki połączonej z WC. Mieszkanie po remoncie... (więcej)
Brzesko, Brzesko mieszkanie na sprzedaż
Cena: 246000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do spredaży nowe mieszkania w Brzesku o powierzchni :~~1). 63,8m2. ( I piętro - lokal M1)~2). 60,6m2 ( I piętro - lokal M3)~3). 60,6m2 ( II piętro - lokal M6)~~Mieszkania w nowym bloku budowanym w roku 2012. ~Całość o... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 210000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 73m2 usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku w Tarnowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC. W pokojach na podłodze panele, w łazience i kuchni płytki oraz t... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 282800 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 101m2 usytuowane na I piętrze w II piętrowej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju, 3 pokoi, kuchni wraz ze spiżarnią, łazienki oraz WC. Na podłoga... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 170000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m2. Mieszkanie usytuowane na IV pietrze w czteropiętrowym bloku.Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania.~~W mieszkaniu 3 pokoje, przedpokój,kuchnia,łazien... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 225000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada pełną własność.~~Budynek od... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 220000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie własnościowe w kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie usytuowane w 3 – kondygnacyjnym budynku , wykonanym w technologii tradycyjnej. Mieszkanie usytuowane na II piętrze składa się z pokoju – 18,... (więcej)
Tarnów M, Tarnów mieszkanie na sprzedaż
Cena: 95000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na I piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, jasnej kuchni łazienki z WC oraz przedpokoju~Mieszkanie do remontu, częściowo umeblowane. Stolar... (więcej)
Dębica (gm), Dębica mieszkanie na sprzedaż
Cena: 200000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedania umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, dwóch pokoi (około 16 i 9 m2), łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada odręb... (więcej)
Dębica (gm), Dębica mieszkanie na sprzedaż
Cena: 235000 zł | Typ: na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży osobne mieszkanie w budynku wolnostojącym budowanym z cegły w okolicach centrum w miejscowości Dębica. Mieszkanie o powierzchni ok. 90m2 z osobnym wejściem. W mieszkaniu 3 pokoje( 25m2, 20m2, 22m2) duża jasn... (więcej)